RT0805CRB075K76L
MFR.Part #
RT0805CRB075K76L
JLCPCB Part #
C1695044
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS