SG73P2ATTD30R9F
MFR.Part #
SG73P2ATTD30R9F
JLCPCB Part #
C3914242
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS