RN73H1JTTD4991C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4991C10
JLCPCB Part #
C4027152
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS