SR731JTTDR130F
MFR.Part #
SR731JTTDR130F
JLCPCB Part #
C186551
Description
130mΩ 250mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS