SG73P2ATTD2R4G
MFR.Part #
SG73P2ATTD2R4G
JLCPCB Part #
C4080361
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS