SG73P2ATTD244G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD244G
JLCPCB Part #
C4265877
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS