SG73P2ATTD2R0J
MFR.Part #
SG73P2ATTD2R0J
JLCPCB Part #
C4019672
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS