CRCW0805649RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805649RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4148643
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS