HV733ATTE2703F
MFR.Part #
HV733ATTE2703F
JLCPCB Part #
C4356874
Description
-55℃~+155℃ 1W 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS