SG73P2ATTD2R0G
MFR.Part #
SG73P2ATTD2R0G
JLCPCB Part #
C4283618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS