SG73P2ATTD270G
MFR.Part #
SG73P2ATTD270G
JLCPCB Part #
C3996730
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS