RN73H1JTTD67R3D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD67R3D25
JLCPCB Part #
C4245928
Description
100mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS