SG73P2ATTD2800D
MFR.Part #
SG73P2ATTD2800D
JLCPCB Part #
C4107855
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS