HV733ATTE1135F
MFR.Part #
HV733ATTE1135F
JLCPCB Part #
C4193244
Description
-55℃~+155℃ 11.3MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS