SG73P2ATTD271J
MFR.Part #
SG73P2ATTD271J
JLCPCB Part #
C3923924
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS