RN73R1JTTD2710F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2710F100
JLCPCB Part #
C4209525
Description
-55℃~+155℃ 100mW 271Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS