RN73H2BTTD32R1B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD32R1B50
JLCPCB Part #
C2557431
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS