SG73P2ATTD2702D
MFR.Part #
SG73P2ATTD2702D
JLCPCB Part #
C4183062
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS