SG73S2ERTTD4422D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4422D
JLCPCB Part #
C6295647
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS