P0805Y1053LBT
MFR.Part #
P0805Y1053LBT
JLCPCB Part #
C4328286
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount