RK73G1JTTD1183D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1183D
JLCPCB Part #
C4244169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS