SG73P2ATTD2613D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD2613D
JLCPCB Part #
C4170101
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS