SG73P1JTTD102J
MFR.Part #
SG73P1JTTD102J
JLCPCB Part #
C3985226
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS