RN73H1JTTD24R3B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R3B25
JLCPCB Part #
C4326044
Description
100mW 24.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS