SG73P2ATTD1402F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1402F
JLCPCB Part #
C3919061
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS