SG73P2ATTD2370F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2370F
JLCPCB Part #
C4146494
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS