RN73H1JTTD92R0F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD92R0F100
JLCPCB Part #
C4094510
Description
-55℃~+155℃ 100mW 92Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS