SG73P2ATTD2373F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2373F
JLCPCB Part #
C3933724
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS