RN73R2ETTD1400D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1400D100
JLCPCB Part #
C4071082
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS