SG73P2ATTD2321F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2321F
JLCPCB Part #
C4058603
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS