RK73G2BTTD7320D
MFR.Part #
RK73G2BTTD7320D
JLCPCB Part #
C6182506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS