SG73P2ATTD2323F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2323F
JLCPCB Part #
C4180101
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS