SG73P2ATTD1R50F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1R50F
JLCPCB Part #
C514990
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS