SG73P2ATTD1R54F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD1R54F
JLCPCB Part #
C4035662
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS