RN73H2BTTD36R0F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD36R0F25
JLCPCB Part #
C2542542
Description
250mW 36Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS