SG73P2ATTD1R21F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1R21F
JLCPCB Part #
C4061154
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS