SG73P2ATTD1R24F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1R24F
JLCPCB Part #
C3940885
Description
-55℃~+155℃ 1.24Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS