ERA-6ARB8252V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6ARB8252V
JLCPCB Part #
C20016731
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS