RP73D2A13R7BTG
MFR.Part #
RP73D2A13R7BTG
JLCPCB Part #
C4004892
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS