SG73P2ATTD1872F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1872F
JLCPCB Part #
C4096156
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS