SR731JTTD3R65F
MFR.Part #
SR731JTTD3R65F
JLCPCB Part #
C2599771
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS