SG73S2ARTTD1430D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1430D
JLCPCB Part #
C5751996
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS