SG73P2ATTD17R8F
MFR.Part #
SG73P2ATTD17R8F
JLCPCB Part #
C4222199
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS