RN731ETTP7682C50
MFR.Part #
RN731ETTP7682C50
JLCPCB Part #
C4110761
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS