RN73H2ETTD87R6A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD87R6A25
JLCPCB Part #
C4348497
Description
-55℃~+155℃ 250mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS