SG73P2ATTD1690F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1690F
JLCPCB Part #
C4030829
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS