RN732BTTD8981D10
MFR.Part #
RN732BTTD8981D10
JLCPCB Part #
C4140994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS