RN732BTTD4813D50
MFR.Part #
RN732BTTD4813D50
JLCPCB Part #
C7293086
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS