AA0805JR-07220RL
MFR.Part #
AA0805JR-07220RL
JLCPCB Part #
C2099871
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 220Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS