SG73P2ATTD1543F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1543F
JLCPCB Part #
C3997863
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS